Голова районної спілки учасників АТО Віктор Савчук відвідав земляків на фронті

Як і зазначав Віктор Васильович у попередніх інтерв’ю, одним із пріоритетних завдань очолюваної ним громадської організації є допомога українській армії. Днями він особисто доставив зібрану допомогу від земляків на фронт, де несуть службу шполянські бійці.

За словами Віктора Савчука, зібрати вщент наповнений його власний мікроавтобус допомогли небайдужі жителі району, приватні підприємці, керівники великих підприємств. Вантаж складав велику кількість продуктів: борошно, олія, цукор, макаронні вироби, ковбасні вироби, картопля, цигарки, кава, чай, вода, а також побутова хімія. Все це за декілька днів було зібрано завдяки Володимиру Потапенку, Юрію Ляшенку, Михайлу Богачу, Сергію Струку, Віталію Скрязі, Віті Нечай, Володимиру Пасєці, Петру Комару, Максиму Доценку, Ростиславу Мар’яшу, Петру Двірнику, колективу районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Поїздка супроводжувалася побратимами пана Віктора ще з часів Євромайдану, які займаються волонтерством, та бійцем із добровольчого батальйону імені Генерала Кульчицького, у складі якого Віктор Савчук торік боронив державу від окупантів та, на жаль, отримав поранення.

Екіпаж відвідав два підрозділи на Донеччині в зоні АТО — в Артемівську та Миронівському, котре межує з окупованою територією.

Віктор Савчук разом зі шполянськими активістами продовжує волонтерську діяльність і надалі розраховує на згуртування шполян заради внесення спільного вкладу у Велику Перемогу, в яку вірить всім серцем.

Ганна ШВЕЦЬ.