Семінари і тренінги: у центрі зайнятості безробітних шполянок вчили долати стереотипи

У Шполянській районній філії для 125 представниць прекрасної статі в рамках акції «Роль жінки в суспільстві» були проведені  семінари, клуби, тренінг, індивідуальні профконсультації. 

–Для більшості працездатних жінок адаптація до ринкових змін в економіці проходить не досить легко. Жінки є менш конкурентоспроможними на ринку праці, тому профорієнтаційна робота фахівців служби зайнятості спрямована на надання адресної допомоги клієнтам даної категорії та спонукає до активних дій шукачів роботи у їх професійному самовизначенню, – коментує директор філії Ігор Мусюра.  

Першого весняного дня сім безробітних взяли участь у тренінгу «Позиція жінки на сучасному ринку праці». Мета заходу спрямована на подолання звичних стереотипів, за якими жінка може реалізуватись лише у материнстві та сімейному житті. Всі присутні в доброзичливій атмосфері охоче ділилися  своїм особистим досвідом та мріями щодо професійної кар’єри.  Учасники заходу отримали психологічну підтримку та корисну інформацію щодо самовдосконалення та професійної самореалізації.    

–Головне – жінки усвідомили, що вагомим чинником  професійного росту є вони самі та їхнє бажання, щодо  поєднання сімейних обов’язків та професійної діяльності, – зазначає начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Демченко.