У місті продовжуються роботи з ремонту доріг і тротуарів

У Шполі продовжують ремонтувати дорожнє покриття. Нещодавно бригада дорожників комунального підприємства «Благоустрій» Шполянської міської ради провела поточний ремонт автошляху на частині вулиці Дар’ївської, Кавказької та Лозуватської (від перехрестя Лозуватської з Національною до перехрестя вулиць Лозуватської з Лебединською).

Окрім того, як повідомив директор КП «Благоустрій» Микола Нарадько, новостворена бригада дорожників з середини червня і до цього часу вже встигла провести ремонтні роботи на 8 вулицях і провулках Шполи. Загалом ними було заасфальтовано близько 800 квадратних метрів. Нині стелиться асфальт на вулицях Корольова і Чорновола.

Виконуються роботи і з оновлення тротуарів: закінчується кладка плитки «Старе місто» біля парку Слави, а в понеділок розпочато демонтаж старого асфальтного покриття в самому центрі Шполи — від готелю до кіноконцертного залу «Космос», де також незабаром буде покладено плитку. Як повідомив міський голова Сергій Кравченко, зараз реалізується три проекти із заміни покриття на тротуарах міста: по вулиці Героїв Крут, біля парку Слави та біля готелю. На ці цілі заплановано в міському бюджеті і вже освоюються кошти у сумі 665 тис. грн.

— Плани не обмежуються і вже готуються наступні проекти з оновлення покриття тротуарів центру міста. Так поступово ми осучаснимо вигляд нашого міста, як і було передбачено у моїй передвиборчій програмі, — сказав Сергій Володимирович.

Вікторія КАЛИНА.