Сесія вирішила: депутати дозволили продати колишнє приміщення стоматології

Минулої п’ятниці відбулося засідання 44-ї позачергової сесії районної ради VII скликання. Про це повідомляє пресслужба Шполянської райдержадміністрації.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих учасників бойових дій на Сході України, в тому числі нашого земляка командира 1 окремої танкової Сіверської бригади підполковника Юрія Межакова.

Голова Шполянської райдержадміністрації Наталія Коваль нагородила подяками депутатів районної ради за надання спонсорської підтримки медичній галузі у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19.

На порядок денний сесії було винесено 5 питань, пов’язаних з приватизацією приміщення колишньої стоматологічної поліклініки, яке на цей час знаходиться в управлінні лікарні, але є майном районної ради. Усі питання депутати підтримали одноголосно.

Зазначимо, що прийняттю рішення про приватизацію будівлі передували конструктивні обговорення на засіданнях профільної комісії, спостережної ради лікарні та на попередніх сесіях. Депутати врахували обставини, пов’язані з руйнацією будівлі (протікає дах, відключено опалення тощо), у той час, коли медичному підприємству не вистачає обладнання та відомчого житла для лікарів.

У разі приватизації зазначеної будівлі, всі отримані кошти будуть спрямовані на зміцнення матеріально-технічної бази КНП «Шполянська багатопрофільна лікарня імені братів М. С. і О. С. Коломійченків», цільове використання яких погоджуватимуть та контролюватимуть депутати районної ради.