Шановні жителі Шполянщини! Щиро вітаємо вас із знаковою ювілейною датою — 25-річчям народження Української держави

Шановні жителі Шполянщини!

Щиро вітаємо вас із знаковою ювілейною датою — 25-річчям народження Української держави, нашого спільного дому! Зі святом здійснення споконвічної мрії нашого народу — бути господарем на своїй землі.

Сьогодні війна за нашу Незалежність продовжується, і, на жаль, молоді патріоти-захисники жертовно гинуть за її утвердження, за щасливе майбутнє наступних поколінь. Вічна пам’ять героям, які полягли в боях за вільну, незалежну Україну! Низько вклоняємося славетному Українському воїнству за те, що відстояло і захистило свободу громадян та Незалежність країни.

Перемогти можна лише за міцної єдності народу, непохитною громадською позицією, поєднанням оборонних зусиль, дипломатичного хисту і політичної відповідальності.

За ці 25 років ми пройшли чимало шляху, долали безліч складних бар’єрів і перешкод, але зуміли зберегти державу, власною працею примножити досягнення у розбудові громад, дієвої системи їх співіснування з органами влади й бізнесом. Будьмо й надалі цілеспрямованими, непохитними у вірі в Перемогу, докладаймо спільні зусилля для завершення великої місії — зберегти, розбудувати та уславити нашу Велику Єдину Україну. Нехай Господь дарує кожному та усій державі сили і наснаги, добра, перемог і здобутків. Щоб зростали щасливими, духовно та матеріально багатими наші діти, онуки та правнуки у вільній, незалежній, заможній державі Україна. Зі святом вас! Слава Україні! Героям слава!

З повагою Дмитро КРАВЧЕНКО, голова наглядової ради Групи компаній «ЛНЗ»,
актив Шполянської районної організації партії ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

Дорогі шполяни та гості району!
24 серпня — відзначається найголовніше свято нашої країни — День Незалежності.

Для нас, українців, вже 25 років воно було і залишається найважливішим і найбільш урочистим. Цьому є багато причин, які сягають своїм корінням у глибину віків. Незалежність — це здобуток не лише нинішньої генерації, але й результат сукупних зусиль багатьох поколінь наших предків. Тому цьогоріч ми зустрічаємо наше національне свято з добром і щирим серцем, в якому поєднано дух великої української історії і спільну віру в переможне, справедливе та достойне майбутнє.

Дорогі друзі! Дуже важко знайти більш миролюбний і толерантний народ, ніж ми — українці. Але, на жаль, вперше в сучасній історії пролилася кров. Вперше в історії Європи громадяни віддали життя за європейські цінності. Наш народ показав всьому світові — що ми єдині і неподільні! Вже більше двох років за територіальну цілісність триває війна на сході України. Там продовжують гинути кращі сини Вітчизни — цвіт нашої нації! І ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув в ім’я України, та віддаємо шану героям, що нині боронять рідну землю.

Зичимо всім землякам миру, спокою та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі. А Україні — вистояти і перемогти у боротьбі за Незалежність, у боротьбі за європейське майбутнє. З Днем незалежності вас, друзі!

Слава українському народу!

Слава героям! Україні — слава!

Володимир ПОТАПЕНКО, голова райдержадміністрації.

Олександр КУЗУБ, голова районної ради.

Дорогі шполяни!

Щиро вітаю вас із Днем Державного Прапора та 25-ю річницею Незалежності України!

Ці визначні дати розпочали нову сторінку біографії нашої молодої держави, законодавчо закріпили вікові демократичні прагнення українського народу до націо-нального відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Нині Україна переживає складні часи агресії та посягань на незалежність і цілісність нашої держави. Але я твердо переконаний, що, об’єднавшись, спільними зусиллями ми збережемо, розбудуємо та уславимо нашу Велику Єдину Україну!

Дорогі земляки! Я від усієї душі зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, успіхів у всіх справах і починаннях. Нехай велике державне свято незалежності України наповнить ваші серця гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, вірою в щасливе майбутнє нашого міста і держави!

З найщирішими побажаннями міський голова Сергій КРАВЧЕНКО.

Дорогі шполяни, бойові побратими, рідні бійців АТО!

З нагоди великого національного свята нашої держави — Дня Незалежності України прийміть, найщиріші вітання!

24 серпня — це не просто День народження держави, це світле свято здійснення мрій і сподівань багатьох поколінь наших предків, які з любов’ю творили й плекали українську націю, рідну мову, самостійну державу, мужньо боролися за її майбутнє.

Щиро бажаю, щоб в Україні панували мир та спокій, у ваших оселях був затишок і достаток, а всі ми пишалися тим, що є громадянами сильної країни!

Віктор САВЧУК, голова районної організації учасників АТО.

Шановні жителі села Товмач! Дорогі земляки!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди 25-річчя Незалежності України!

Єдине, чого нині варто побажати Україні, — як-найшвидшої остаточної Перемоги! Аби вже наступний День Незалежності ми святкували під мирним україн-ським небом, без корупціонерів, без зрадників, без україноненависників. Аби українці на той час уже й забули про окупантів, терористів і будь-яку п’яту колону і відчували себе вільними і щасливими на своїй законній землі. Слава Україні! Героям слава! Україна — понад усе!

Сергій КОВАЛЬ, сільський голова села Товмач.

Шановні односельці, дорогі жителі села Лозуватка!
Щиро вітаю вас із визначним для нашого суспільства святом — Днем Незалежності України!

Це свято передає дух патріотизму та гордості за нашу націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі і духу українського народу в усіх куточках нашої країни.

Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, щастя, достатку, щедрої долі та подальших перемог в усіх справах і починаннях.

Станіслав БОЙКО, сільський голова с. Лозуватка.

Дорогі жителі села Іскрене!

Прийміть щирі вітання з нагоди великого національного свята нашої держави — Дня Незалежності України!

Для кожного з нас Батьківщина починається зі свого рідного дому. Для нас цим домом є наш чудовий край, наша Шполянщина, наше село Іскрене. Нам усім хочеться, щоб у домі панували щастя і добро, у суспільстві — порозуміння і згуртованість, на рідній землі — мир та любов!

То ж будьмо щасливими в добрих справах! Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням єдності та порозуміння, а ваша щоденна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

Микола ОСТАПЧУК, сільський голова с. Іскрене.
Тамара ОСТАПЧУК, депутат Шполянської районної ради.