Ще один соціальний партнер у «скарбничку» Шполянської громади

Угоду про соціальне партнерство підписали 15 червня міський голова Шполянської ОТГ Сергій Кравченко та директор СПОП «Відродження» Тетяна Ляшенко. Про що йдеться в юридичному документі, кореспондент «Шполяночки+» дізнавалась під час його підписання.

—  Підписана соцпартнерська угода — ініціатива керівництва СПОП «Відродження», таким чином підприємство декларує себе відповідальним перед громадою суб’єктом бізнесу, яке фінансово підтримуватиме громаду. Такий приклад уже впродовж декількох років демонструє Група компаній «ЛНЗ», — прокоментував подію міський голова Сергій Кравченко. — Для соціально-економічного розвитку нашої громади — це важливий документ, який регламентує співпрацю між владою та бізнесом. Адже добровільна фінансова підтримка СПОП «Відродження» допоможе вирішити чимало актуальних потреб життєдіяльності міста та сіл ОТГ.

За його словами, сільськогосподарське підприємство орендує землі державної власності та, крім обов’язкової орендної плати, сплачуватиме додаткові кошти за оренду паїв, які належать людям, в розрахунку 100 грн за 1 га. Таким чином, до міського бюджету надійде близько 213 тис. грн.

Тетяна Ляшенко в свою чергу зазначила, що повністю поділяє плани міської влади, зокрема, долучитись до ремонту внутрішніх туалетів в навчальних закладах громади.

Фінансова підтримка нових соцпартнерів буде спрямована на соціально-економічні потреби громади, передбачені Стратегією розвитку Шполянської міської ОТГ.

Під час ділової зустрічі сторін був підписаний ще один договір — про пайову участь СПОП «Відродження» у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Шпола. 

Підсумовуючи результати зустрічі Сергій Кравченко зазначив, що міська рада є відкритою до співпраці у форматі соціального партнерства, це — реальний крок до об’єднання влади, бізнесу і громадських ініціатив. На його думку, громада набуде ще більших можливостей, якщо приклад Групи компаній ЛНЗ та СПОП «Відродження» наслідуватимуть й інші суб’єкти бізнесу, котрі здійснюють діяльність на території громади.

Наталія ДАВИДЕНКО