Щира вдячність за допомогу в організації свята!

   Дозвольте висловити щиру вдячність усім, хто долучився до організації та проведення святкових заходів з нагоди 423-ї річниці міста  Шполи.

   Особлива подяка — комунальним службам міста, зокрема, КП «Благоустрій» та КП «Комунальник-сервіс», які подбали про чистоту, затишок та ошатний вигляд, забезпечили своєчасне й якісне прибирання центральної частини міста після святкування.

   Щиру подяку висловлюю й колективам Шполянської станції юних техніків (директор Лілія Усик), Будинку школярів (директор Людмила Бондаренко), майстру фейс-арт студії «Кольорова булька» Наталії Гоцуляк, майстру гончарних виробів Станіславу Мазурику — за проведені майстер-класи з виготовлення прикрас, гончарних виробів, подарунків, іграшок, різноманітних цікавинок та показ виробів юних майстрів у міському парку дитячого дозвілля, учителю фізичного виховання Шполянського НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія", В'ячеславу Білецькому, тренеру Шполянської ДЮШС, Віталію Гончаренку, викладачу фізичного виховання Васильківського професійного ліцею Валерію Дашку, ветерану спортивної галузі Тимофію Демченку — за допомогу в організації турніру з міні-футболу на кубок голови міста, учителю географії Шполянської ЗОШ № 1, Тетяні Коломійчук — за змістовне проведення екскурсії "Незвідана Шполянщина".

    Шполянській дитячій школі мистецтв — за активну участь у хореографічному фестивалі «Еліт-Денс-2017». Керівнику вокального тріо «ВіаЛеДі» районного будинку культури Олександру Букарю – за музичне оформлення, представникам ЗМІ, зокрема, інформаційному щотижневику «Шполяночка+», радіостанції «Екватор-FM», редакції Шполянського районного телебачення та радіомовлення, ПП Лопатіну – за висвітлення та інформаційну підтримку святкових заходів.

    Шполянам В’ячеславу Стеценку, Руслану Музиці, Юрію Хищенку — за організацію байкерського злету в День міста та показ ексклюзивної авто/мототехніки, а також усім гостям, які прибули до Шполи, розділити з нами радість, й звісно ж, громаді міста – за активну участь у святкових заходах.

   Особлива подяка – директору ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолію Ткаченку, директору ПрАТ «Шполянський завод продтоварів», Олегу Кошовому, керівнику СТОВ «Маяк-Агро» Михайлу Богачу, керівнику СТОВ «Агроспілка» Ігорю Романенку, підприємцям Максиму Доценку, Ігорю Кукурузі, Анатолію Носуличу, Сергію Кисленку, Армену Погосяну, ФОП Сташенко, відділу освіти, у справах сім'ї, молоді та спорту Шполянської РДА – за допомогу у перевезенні дітей із сіл Кримки та Скотареве, ПП Сушко – за наданий автобус для екскурсійної мандрівки містом «Незвідана Шполянщина», ПП Плахотнюк та ТОВ «Біол» — за забезпечення пальним.

    Спільними зусиллями ми можемо зробити дуже багато для нашої рідної Шполи! Тож єднаймося задля блага рідного міста та об’єднаної громади!

 З повагою, міський голова об’єднаної територіальної громади Сергій Кравченко