Щиросердно дякуємо за волонтерську допомогу

Ми, дружини, батьки і матері мобілізованих бійців, висловлюємо слова щирої подяки Лілії Усик, Галині Лоцман, водіям, що доставляють все необхідне в зону АТО, спонсорам та всім небайдужим жителям Шполянщини. З перших днів неоголошеної війни пані Лілія очолила волонтерський рух в районі, взявши на свої тендітні плечі нелегкі обов’язки забезпечення бійців на Сході України найнеобхіднішим. А тому на сьогодні всі 89 мобілізованих зі Шполянщини мають засоби захисту, форму, речі особистої гігієни, продукти харчування, ліки тощо. А нещодавно були придбані на кошти спонсорів і теплі речі та доставлені безпосередньо кожному з бійців по місцю служби.

Воїни, які телефонують додому, розповідають, що саме шполянські волонтери Лілія Усик та Галина Лоцман доставляють все необхідне туди, куди інші не доїжджають. Лише в період з 6 по 13 жовтня було здійснено три поїздки в зону АТО. Часто-густо вони не лише важкі фізично, а й небезпечні для життя, адже дороги заміновано, обстрілюються терористами. Звіти про цільове використання зібраних коштів для допомоги постійно оприлюднюються в мережі Інтернет.

Матері і дружини щиро вдячні цим мужнім жінкам за їх героїчну та самовіддану громадську роботу і бажають їм міцного здоров’я, витримки, мирного неба над головою, рідної землі під ногами і лише добрих новин для всіх нас!

З повагою Євгенія та Ольга БАЛЬОХИ, Зоя та Тетяна ГОНЧАРОВИ, Ольга НЕДОСТУП, Анатолій ВИКИДАНЕЦЬ, Людмила ОШОВСЬКА та Варвара НЕЧИПОРЕНКО.