ЩО ТАКЕ «БОНУС ПЛЮС»?

Декілька разів розплачувалася у магазині «Мийдодир» карткою «ПриватБанку» і щоразу продавчиня мене запитувала: «Бонус плюс?». Я знизувала плечима, бо не розуміла, що це означає. Від знайомих дізналася, що існує така система у «ПриватБанку», котра дозволяє накопичувати бонуси і потім їх витрачати при покупках. Як можна детальніше про це отримати інформацію? — з таким проханням звернулася до редакції жителька району Ірина СТОРОЖУК.

За роз’ясненнями з цього приводу «Шполяночка+» звернулася до керуючої Шполянським відділенням «ПриватБанку» Лариси РУДОЇ, яка надала наступну інформацію:

— «Бонус плюс» — це програма лояльності для всіх клієнтів «ПриватБанку». За її допомогою можна отримувати до 20% грошових бонусів за кожну покупку в торговельній мережі, розрахувавшись карткою «ПриватБанку». У багатьох магазинах Шполянського району діє ця послуга, переважно бонус у них підключений на 3%. Програма «Бонус плюс» діє в магазинах-партнерах «ПриватБанку» і доступна більш ніж 18 мільйонам власників пластикових карт банку.

Суть програми полягає в тому, що за кожну витрачену гривню банк повертає від 3 до 20% від суми покупки на спеціальний бонусний рахунок. Ці гроші потім можна вільно витратити в будь-якій торговельній точці мережі, яка бере участь у програмі «Бонус плюс».

Власники карток «ПриватБанку» гарантовано отримують грошові бонуси в мережі партнерів програми «Бонус плюс».

Варто зазначити, що оплачувати покупки картками «ПриватБанку» не тільки зручно, а й вигідно. Щоб розраховуватись бонусами, досить просто сказати касиру, що бажаєте оплатити покупку з рахунку «Бонус плюс».

Нині тільки в українській мережі «Бонус плюс» працює понад 27000 торгових точок, в тому числі і найбільші мережі продуктових магазинів, аптек, салонів електроніки і побутової техніки, закладів громадського харчування, транспортних та авіаційних компаній.

Щоб дізнатися баланс рахунку «Бонус плюс», досить на сайті http://bonus.privatbank.ua/ru вказати номер свого телефону та отримати інформацію про кількість бонусів на вашому власному бонусному рахунку або ж перевірити баланс бонусного рахунку у «Приват24».

Черкаська область налічує 1360 торговельних точок, що підтримують умови «Бонус плюс» від «ПриватБанку». В переліку партнерів є й магазини одягу та взуття, кафе, бари, ресторани, аптеки, салони краси та багато іншого. Розплачуватися бонусами можна й через мережу Інтернет.