Що відбувається на вулиці Чайковського?

Днями на шляху по вулиці Чайковського у Шполі працювала техніка підприємства «Шполянський райавтодор». Жителі кутка, розташованого від вулиці Лебединської до перехрестя з вулицею Івана Гончара, та ті, хто щоденно рухається згаданою дорогою власним транспортом, обнадійливо спостерігали за розпочатими роботами: невже зруйноване вщент асфальтне покриття незабаром відремонтують?

Але багато хто, не дочекавшись завершення робіт, вже взявся критикувати робітників за нібито їхню «халтуру», неправильний підхід до проведення ремонту. Іронічні коментарі зі світлинами з’явилися у соцмережах, а громадські активісти із організації «Авто Євро Сила» на чолі з В’ячеславом Каландирцем навіть зняли любительське відео-інтерв’ю з бригадиром райавтодору, який пояснив, що зараз проводяться попередні роботи перед капітальним ремонтом цієї дороги. За детальнішою інформацією ми звернулися до заступника міського голови Шполянської ОТГ Віталія Плетіня, який розповів наступне:

— Цей аварійний відрізок шляху по вулиці Чайковського готується нині до капітального ремонту, — розповів Віталій Володимирович. — Тобто тут буде нове асфальтне покриття. Але для цього потрібно провести три етапи робіт. Спочатку працівники забивають всі ями та вибоїни, бо якщо цього не зробити, то новий асфальт провалиться в них знову. Потім зверху накладатиметься вирівнювальний шар, а далі — суцільний шар основного покриття. Остаточні результати роботи всі побачать приблизно за півтора місяці, а поки що робота незавершена, тому зарано й її оцінювати. Оплата за капітальний ремонт цього аварійного проїзду здійсниться після здачі об’єкту в експлуатацію. А поки забиті ямки хоч якось уже попереджають руйнування проїжджого транспорту.

             Наталія СТОРЧАК