Щоб в кожній шполянській оселі було тепло і комфортно

13 ВЕРЕСНЯ — ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ НАФТОВОЇ,
ГАЗОВОЇ ТА НАФТОПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Сьогодні важко не оцінити значення газу в нашому житті, адже саме він, навіть незважаючи на підвищення тарифів, залишається запорукою комфорту та затишку в кожній нашій оселі.
У другу неділю вересня в Україні відзначається День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Напередодні свята «Шполяночка +», зустрілась з начальником Шполянського управління з експлуатації газового
господарства Володимиром КРАВЧЕНКОМ, який розповів про успіхи та проблеми підпорядкованої йому структури.
Щоб
― Володимире Дмитрови­чу, судячи з того, що управ-ління, яке Ви очолюєте, в серпні перейшло на триден­ний графік роботи, йому ни-ні доводиться переживати нелегкі часи?
― Це тимчасові проблеми, і колектив з розумінням сприйняв їх, з жовтня знову відновиться звичний графік роботи.
Незважаючи на труднощі, наш колектив працює злагодже­но. Нині основна задача ― збе­регти його. Бо головним нашим потенціалом є професійні кадри. До речі, нинішнього року в штат введено дві одиниці ― юриста та техніка з експлуатаційної служби. Введені також і поса­ди слюсарів у селах Іскрене та Капустине.
― Це саме в тих селах, де зовсім нещодавно прокладе­но газопроводи?
― Так. А взагалі природним газом нині забезпечені 14 насе­лених пунктів. Це села Матусів, Станіславчик, Сигнаївка, Бурти, Васильків, Кримки, Лебедин, Журавка. Також ― Капустине, Надточаївка та Іскрене, де про­кладено газопровід 1 та 2 черги по вул. Леніна, біля школи, до с. Георгіївка за рахунок СПОП «Відродження». Проведено монтажні роботи і в п’яти жит­лових будинках села.
Загалом в районі експлуа-тується 633,8 км газових ме­реж, із них ― 525,3 км роз-подільчих, 20 ГРП, 24 ШРП, які, до речі, контролюються за допомогою телеметрії, 34 установки електрохімічного за­хисту газопроводів від корозії. Газифіковано 13 тис. 507 житло-вих будинків та квартир, в тім числі 11 тис. 897 — природним газом. А життєдіяльність жит­лових, соціально-культурних приміщень та промислових під-приємств нині забезпечують 77 опалювальних та промислових котелень.
― Над якими завданнями Ваш колектив працює нині?
― Наразі тривають щорічні планові ремонтні роботи на ГРП та ШРП. Ми надаємо ши­рокий спектр послуг населен­ню з виготовлення проектно-кошторисної документації, газифікації житлових будинків природним газом, проводи-мо ремонт та заміну газових приладів, встановлення та ре­монт газових лічильників, за-безпечуємо безперебійне та безаварійне газопостачання, впроваджуємо нові сучасні при­лади обліку газу та проводимо телемеханізацію ГРП.
Завдяки праці кожного на­шого працівника, а сьогодні в колективі трудиться131 особа, ми розвиваємося, йдемо впе-ред і прагнемо якнайкраще задовольняти потреби наших споживачів.
Сьогодні в колективі біль-шість заслуговує на добрі слова та вдячність, всіх їх ми привітаємо на урочистостях з нагоди свята. Серед нас тру­дяться ветерани праці, передо­вики виробництва, які працюють понад 20 років. Це В.Ветушко, В.Ткаченко, О.Дробот, В.Семе-ненко, Б.Погасій, Г.Нестерюк, В.Слободяник, Л.Зоря, та О.Гон-чар. Найкращих працівників, буде відзначено почесними грамотами і подяками.
Пам’ятаємо ми й усіх своїх колег, які нині перебувають на заслуженому відпочинку.
Тож напередодні нашого професійного свята від щи­рого серця вітаю і всіх своїх колег, і ветеранів праці, і людей, які віддали роботі в управлінні багато років та нині перебувають на заслуже­ному відпочинку! Зичу їм та їхнім сім’ям затишку та до­бробуту, і, найголовніше, всім нам ― миру і взаєморозуміння!
Розмовляла
Лариса БАЧИНСЬКА.