«Шевченків Край» – володар Кубку Регіональної Футбольної Ліги. ЛНЗ – зі сріблом

У Лебедині відбувся «фінал трьох» Кубку Регіональної ліги за участю «Єрківської ОТГ», Звенигородського «Шевченківського краю» та «ЛНЗ». 

Згідно жеребу першими на поле вийшли команди з Єрок та Звенигородки – чемпіона та срібного призерів ліги. Впевнену перемогу здобули футболісти Звенигородки 5:2. 

Другим матчем фіналу була гра між господарями ЛНЗ та Єрками. Лебединські футболісти, підсилені досвідченим Василем Гречаним, не залишили каменя на камені від виснаженої попередньою грою командою з Єрок – 10:0. 

Вирішальним у боротьбі за Кубок був третій матч між ЛНЗ та Звенигородкою. Це був матч рівних команд, в якій лебединців влаштовувала нічия. Матч був дуже нервовим та безкомпромісним. Все до неї йшло – до бажаної лебединцями нічиєї, але за 5 хвилин до завершення матчу більш свіжим футболістам Звенигордки вдалось скористатись помилкою центральних захисників ЛНЗ і забити переможний м’яч. 

У підсумку перемога Шевченківського Краю 1:0 і Кубок їде до Звенигородки. Друге місце посів ЛНЗ, а бронза у Єрківської ОТГ.

За інформацією офіційного веб-сайту клубу