ШІСТЬ ШПОЛЯНСЬКИХ БОКСЕРІВ ПОВЕРНУЛИСЯ ДОДОМУ З НАГОРОДАМИ

учас13—
14 вересня в м. Іллінка відбувся ІІІ всеукраїнський турнір з боксу присвячений Дню фізичної культури і спорту за підтримки міського голови С.А.Яременка. Участь у турнірі взяли учасники з 14 областей України та м. Київ. На відкриття було запрошено Юрія Нужненка — чемпіона світу з боксу серед професіоналів за версією WBA та Сергія Дзінзірука — чемпіона світу з боксу серед професіоналів за версією WBО.
Команда Матусівської ДЮСШ також брала участь у змаганнях в складі 6-ти вихованців, один з яких — Святослав Шевченко 2008 р.н., який взяв участь у змаганнях за наявності додаткової згоди лікаря, оскільки був меншим за віком. Наші боксери гідно представила Шполянщину, здобувши чотири золотих, одну срібну та одну бронзову нагороди.
Золото здобули Максим Крижній, Владислав Дробіт, Святослав Шевченко та Віктор Пастушенко, срібну нагороду виборов Богдан Пахолко та бронзову нагороду отримав Дмитро Смішко. Команду підготував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ з боксу Віктор Назаренко. Адміністрація Матусівської ДЮСШ щиро дякує за неодноразову допомогу та вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту батькам вихованців та людям, які небайдужі до спорту, приватним підприємцям В.Пасєці, І.Кукурузі та В.Плахотнюку, а також В.Логвінову, М.Грушевському та колективу Шполянського лісництва.