Школи Багачевської громади отримали LEGO-набори для інтерактивного навчання четвертокласників

Заклади загальної середньої освіти Багачевської міської територіальної громади отримали ігрові набори Six Bricks для використання в навчанні учнів четвертих класів. Допомога надана в межах державної ініціативи на підтримку Нової української школи.

Освітні установи забезпечено наборами відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 квітня 2025 року №643. Документ передбачає безоплатне постачання наборів Six Bricks та LEGO Play Box для четвертих класів у закладах загальної середньої освіти 13 областей, зокрема й Черкащини.

Набори передані Управлінням освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації як гуманітарна допомога для подальшого використання в освітньому процесі.

Проєкт спрямований на підтримку інтерактивного навчання та впровадження принципів Нової української школи (НУШ). Ігрові ресурси LEGO сприятимуть розвитку логічного мислення, креативності, дрібної моторики та командної роботи серед учнів початкової школи.

За інформацією пресслужби Багачевської громади

Коментарі