Шлях книги від видавця до читача доволі непростий

Нещодавно в нашій гімназії проходив місячник бібліотеки. Всі класи готувалися до різних конкурсів і змагань. Наш клас теж взяв у них участь Ми з Юлією Василівною Коваль готували різні закладинки до книг. Оздоблювали їх бісером, паєтками, кольоровим папером, фольгою. Книжки-саморобки виготовляли за власним задумом. Вироби вийшли чудові. Комісія нагородила грамотами переможців.
Побували на гостинах у газети «Новачок». Там я прочитав багато цікавого про рослини, тварин, розгадував кросворди, відшукував відмінності на малюнках, відгадував хитрі загадки. Бібліотекар Любов Володимирівна Слободяник мандрувала разом з нами різними цікавими сторінками цієї газети. Цей бібліотечний урок мені дуже сподобався. Тепер я знаю, яка цікава газета «Новачок». Буду рекомендувати її читати і сестричці Юлі.

А ще ми відвідали лекторій у шкільній бібліотеці «Як твориться книга» та «Найкращі бібліотеки світу». Там дізналися багато цікавого про шлях книги від видавця до читача. Побували у найсучасніших, найкрасивіших бібліотеках, на жаль, тільки заочно.

Віктор ПОКОЛЕНКО, учень 4-Б класу Шполянського НВК «ЗОШ №3-гімназія».