Шпола Арена

Футбольний сезон — у розпалі

Нещодавно колишній стадіон «Колос» у Шполі реорганізували. Із переходом у комунальну власність громади Шполянської ДЮСШ, у структурі якої і перебував стадіон, — його відокремили у окрему одиницю — комунальний заклад «Шпола Арена».

Днями тут урочисто відкрито сезон футбольних ігор. Перший матч-розіграш кубку Черкаської області в цьому сезоні відбувся між командами «ЛНЗ-Лебедин-2» та «Колос» (Вільшана). 

У перспективі, як повідомляють у міській раді, розвиток цього об’єкту відбуватиметься не лише як стадіону, а й цілісного спортивного комплексу, де окрім тренувань з футболу, можна буде займатись й іншими видами спорту. Штат працівників не змінено: всі, хто працював на колишньому стадіоні «Колос», переведені в КЗ «Шпола Арена».

Обласні змагання «Патріотична Черкащина»

13 квітня на стадіоні КЗ «Шпола Арена» вперше у громаді за підтримки міського голови Сергія Кравченка проведено І етап обласних змагань «Патріотична Черкащина», ініційованих Черкаською обласною громадською організацією ветеранів АТО «Межа.UA».

Захід об’єднав усі заклади загальної середньої освіти громади — збірні команди з числа учнів 9-11 класів Шполянських ЗОШ №1 і №5, Шполянських НВК №2, 3, Скотарівського та Кримківського НВК. Ці змагання у формі спартакіади з видів спорту проводились серед допризовної молоді з метою удосконалення фізичної підготовки до служби в Збройних Силах України. На урочистій церемонії відкриття змагань з вітальними словами до старшокласників звернулися шполяни-учасники бойових дій в зоні АТО Сергій Кармаліт та Андрій Собенніков, які закликали юнаків гартувати силу духу, бути сміливими, витривалими й завжди готовими стати на захист рідної України. 

Серед команд проведено випробування у 6 видах програми: бігу на 60 м і 1000 м, підтягуванні на перекладині, згинанні-розгинанні рук в упорі лежачи, метанні гранати F-1, перетягуванні канату. 

За підсумками змагань переможцем І етапу обласних змагань «Патріотична Черкащина» стала команда юнаків Шполянської ЗОШ №1, яку підтримували учителі фізичної культури Володимир Гичка та Олександр Задорожній. Друге місце виборола збірна команда Шполянської ЗОШ №5 під керівництвом учителя Андрія Каландирця, а третє — юнаки зі Шполянського НВК №3, яких готував до змагань учитель Сергій Максименко.

Команда-переможець представлятиме Шполянську ОТГ у ІІ зональному етапі цієї спартакіади, який відбудеться незабаром у Звенигородці. 

Наталія ПОЛТАВЕЦЬ