ШПОЛА — В АВАНГАРДІ!

Найбільш помітною діяльністю Шполянської міської ради у 2016 році стали саме ремонтні дороги на вули­цях міста. Після тривалих осінніх дощів нещодавно знову відновилися дорожні роботи.

За словами міського голо­ви Сергія Кравченка, дорожники продовжують капітальний ре­монт доріг на 7-х міських вули­цях. Тривають підготовчі роботи до вкладання асфальту по вулиці Фоміна, завершується другий етап капітального ремонту ву­лиць Різдвяної та Чорновола. Крім того, частково розпочато укладку асфальту вздовж вулиць Благовісної, Іванівської та Олек­сандра Кондратюка.

— На реконструкцію цих доріг з міського бюджету виділено майже 4 мільйони гривень, — зазначив Сергій Володимирович. — І це ще не завершує плани нинішнього року. Також не зупинятиметься в райцентрі і поточний ремонт доріг. Я б сказав, що з початку року ак­тивно реалізовується оновлен­ня міста Шполи. До виконання повномаштабної реконструкції були взяті до уваги побажання шполян стосовно наведення ладу на місцевих дорогах. До того ж, частина з виділених коштів піде на капітальний ремонт тротуар­них доріжок у середмісті, — додав міський голова.

Ремонт міських автошляхів одночасно виконують 2 підприємства: філія «Шполянський райав­тодор» і ФОП Казарян.

Загалом у Шполі з квітня 2016 року проведено капітальний та по­точний ремонти на 38-х вулицях і 3-х провулках. Витрачені кошти складають 14 мільйонів гривень. Міська рада дякує соціальним партнерам і містянам за спон­сорську підтримку. Зокрема, LNZ Group (керівник — Дмитро Крав­ченко), СТОВ «Урожай» (голова наглядової ради — Олександр Ржевський), жителям вулиці та провулка Іцика Фефера.

Подяка від жителів міста

Цього тижня до редакції зате­лефонували жителі вулиці Чорно­вола у Шполі з проханням висло­вити щиру подяку міському голові Сергію Кравченку та всьому де­путатському корпусу міської ради за проведений капітальний ре­монт дороги вздовж всієї вулиці. Масштабність робіт у Шполі в частині ремонту доріг дає надію на повноцінну спроможність громад успішно господарювати на своїх територіях, наближа­ючи стандарти життя до рівня європейських.

Наталія ДАВИДЕНКО.