Шпола відмовляється від вуличного освітлення заради економії

Тематичне

З квітня місяця деякі вулиці Шполи період освітлюватися не будуть. Таким чином вдасться зекономити кошти місцевого бюджету, які згодом використають на важливіші потреби. Втім така участь очікує лише "переферійні" дороги, на центральних ліхтарі світитимуть.

Про це спеціально для "Шполяночки+" розповів заступник міського голови Віталій Плетінь.

Посадовець зазначив, що таке практикуватимуть лише у весняно-літній період.

"З цього місяця вуличне освітлення буде лише по центральних дорогах. Наприклад, по Соборній, Героїв Крут. Тобто по тих, які ведуть через місто (з виїзду на Черкаси і до БАМу). Це буде не на постійній основі, а до осені. Поки світловий день довший, ми зможемо так економити кошти на більш важливі витрати", - сказав Віталій Плетінь.

За його словами, поки невідомо, на що саме підуть зекономлені кошти, оскільки часто до міськради звертаються з різними запитами і потім питання розглядаються. Зазначає, що поки ситуація нестабільна, має бути якийсь фінансовий резерв.

Додамо, що така ініціатива вже практикується в інших громадах Черкащини. Нещодавно від вуличного освітлення відмовилася Тальнівщина. Там заощадщені на електроенергії кошти спрямують військовим.

До того ж, сьогодні також з'явилася інформація про те, що Звенигородська громада також заощаджуватиме за таким методом.

Коментарі