Шполян попереджають про вимкнення електроенергії

Шполянська філія ПАТ «Черкасиобленерго» попереджає про вимкнення електроживлення у Шполянській громаді. Тимчасові відключення почнуться з наступного понеділка.

Про це повідомили у міськраді, пише "Шполяночка+".

5 лютого у період з 8:00 до 17:00 відключення будуть у с. Лебедин (вул. Кожедуба, Київська, пров. Київський, Прошина), м. Шпола (вул. Забережна), с. Топильна (вул. Миру, Яблунева).

6 лютого у період з 8:00 до 17:00 - у с. Топильна (вул. 116-ї Стрілкової дивізії / Топильнянський старостат, пошта, ФАП), с. Іскрене (вул. Лисенка, Урожайна), м. Шпола (вул. Забережна, пров. Забережний), с. Кримки (вул. Центральна, Златопільська, Михайлівська, Лісова, Товмацька/тракторна бригада).

7 лютого у період з 8:00 до 17:00 - с. Топильна (вул. Польова, Цегельна), с. Водяне (вул. Новоцентральна, Чернушки, Лікарняна, Братів Бойко, Грушевського, Селезнівка, Шкільна / Водянський ліцей, Водянський старостат, контора, ФАП, пошта, магазини (центр), пелетний завод, млин, склади, тік, тракторна бригада, пункт вагового контролю, столярний цех).

9 лютого у період з 8:00 до 16:00 - с. Топильна (вул. Юрченка, Цегельна); з 8:00 до 12:00 у м. Шпола (вул. Івана Гончара, 51а / магазин «Територія мрій», піцерія «Баскервіль», СТО по вул. Гончара), з 8:00 до 16:00 у с. Ховківка (вул. Перемоги).