Шполянам, які на початку року викрали авто, суд виніс вирок

Прокурорами Шполянського відділу Звенигородської місцевої  прокуратури підтримано публічне обвинувачення в суді у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом вчиненому за попередньою змовою групою осіб поєднаному з проникненням  у приміщення  (ч. 2 ст.289 КК України) та таємного викрадення чужого майна вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з проникненням у приміщення (ч. 3 ст. 185 КК України).

У ході досудового розслідування встановлено, що двоє молодих жителів Шполянщини, один з яких є неповнолітним, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вночі 9 січня  2021 року за попередньою змовою, шляхом пошкодження навісного замка, проникли до гаражного приміщення Лебединської амбулаторії Шполянської ЦРЛ, звідки, з корисливих мотивів, таємно незаконно викрали автомобіль, прихопивши з собою, крім цього, робочий інструмент, який помітили в гаражі.

Вироком Шполянського районного суду вказаних громадян  визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень  та засуджено кожного  до покарання у виді п’яти років позбавлення волі. З урахуванням особи винних судом звільнено правопорушників від відбування покарання з випробуванням та визначено іспитовий строк у два роки.