Шполянщина чепуриться до свята(ФОТО)

Незабаром в Україні відзначатиметься День Незалежності - одне з головних свят держави, до якого хочеться підготуватися з особливим натхненням і відповідальністю, повідомляють у Шполянській РДА.

За ініціативи голови Шполянської райдержадміністрації Наталії Коваль проведено роботи по впорядкуванню території комплексу «Географічний центр України», до виконання яких долучилися працівники Шполянської міської ОТГ, районних установ культури, органів місцевого самоврядування.

Завдячуючи голові Шполянської міської ОТГ Сергія Кравченку, голові села Мар’янівка Олексію Варенику, директору КП «Благоустрій» Миколі Нарадьку скошені бур’яни тракторною технікою та ручними мотокосами робітниками підприємства на прилеглій території, а також працівниками районної бібліотечної системи упорядковано квітники.

Керівник приватного підприємства "Електролюкс ВБ" Василь Педченко надав автомобіль для висотних робіт, у «люльці» якого з висоти пташиного польоту молодий працівник «Благоустрою» Денис Колос пофарбував архітектурний монумент «Географічний центр України» - 14-метровий шпиль.Цей шпиль, установлений у 2011 році, жодного разу не фарбувався, тож потребував якісного оновлення. Розміщено нові інформаційні банери.

Шполянська райдержадміністрація висловлює щиру подяку кожному, хто, не шкодуючи зусиль і часу, долучився. ЇЇ успішний результат укотре доводить, що налагоджене партнерство органу виконавчої влади з органами місцевого самоврядування в особі керівників сільвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, довірлива співпраця з приватними підприємствами, командна злагодженість керівників та працівників установ, закладів, структурних підрозділів РДА слугують ефективності спільних справ, важливих для людей.