Шполянщина отримала новий автомобіль “швидкої”

Шполянські медики отримали новий автомобіль "швидкої допомоги". Усього автопарк екстреної медичної допомоги Черкащини поповнили 20 машин.

З нагоди прийдешнього Дня екстреної медичної допомоги працівникам обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф вручили відзнаки за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги, зокрема, пораненим і травмованим внаслідок російської збройної агресії проти України.

Отримали медики і підтримку у вигляді новеньких автомобілів. Ключі від них вручили особисто представникам підрозділів Центру.

Сім автомобілів лишилися у Черкасах, інші поїхали у райони.

Зокрема, по одній автівці отримали медики Золотоноші, Чорнобаю, Звенигородки, Тального, Шполи, Христинівки, Жашкова, Городища і Відділу реагування на надзвичайні ситуації та виїзної консультативної допомоги.

По два автомобілі отримали бригади екстренки Сміли та Умані.

«Швидкі» типу «С» на базі Fiat Ducato мають усе необхідне медичне устаткування й готові одразу стати до роботи. Їх закупили за бюджетні кошти відповідно до програми Уряду щодо розвитку роботи екстреної медичної допомоги.