Шполянська громада передала автомобіль військовим

Автомобілі марки Ford Ranger зі Шполянської громади передали воїнам Звенигородської територіальної оборони. Саме так наполегливо і завзято допомагають своїм героям жителі Шполянщини.

Авто придбали у Литві, через Благодійний фонд «Крила», який займається мілітарною допомогою військовим і постраждалим від ворожих дій цивільним. Фонд тісно співпрацює зі Шполянською міською радою на засадах волонтерського партнерства й підписаного у квітні цього року меморандуму про співпрацю у сфері благодійної діяльності.

Ford Ranger передали особисто військовому Ігорю К. і його побратимам на туристичному артоб’єкті «Серце України», який символізує єдність всіх областей і регіонів Батьківщини, за участі в.о. міського голови Олег Кошовий і керівника БФ «Крила» Сергія Осадчука.

Вартість авто, ураховуючи його дообладнання, складає 274 252 грн. Ці кошти зібрані за місячний термін жителями міської громади, України і закордонних благодійників.

З ініціативи Шполянської міської ради неодноразово проводилися благодійні ярмарки, концерти, інші акції, історико-просвітницький фестиваль «Товмацький курінь». Скриньки Благодійного фонду «Крила» наповнювались благодійними гривнями на урочистих останніх дзвінках і випускних вечорах у школах, вуличних концертах талановитої і творчої молоді.

Нагадаємо, що за короткий термін співпраці Шполянської міської ради і БФ «Крила» на військові частини, де зараз служать місцеві воїни, придбали вартісні речі — квадрокоптер (110 000 грн), тепловізор (55 000 грн) і автомобіль (понад 274 тис. грн). Наразі триває відкритий збір на професійні засоби зв’язку, зокрема рації MOTOROLA для підрозділів, що захищають Україну на Харківському та Донецькому напрямках.

За час відкритої волонтерської діяльності БФ «Крила» передано військовим: старлінк, рації, два тепловізори, супутниковий телефон, квадрокоптер, набір інструментів у танкову бригаду, три автомобілі, планшетні комп’ютери, шини до авто, ліки та антисептичні засоби, гостинці та інші витратні матеріали згідно запитів захисників.

За інформацією Шполянської міської ради