Шполянські футболісти здобули кубок Броварської Асоціації футболу

21 серпня в м. Бровари Київської області відбулися змагання з мініфутболу «Кубок Броварської Асоціації футболу» серед команд дівчат віком до 10 (U-10) та до 14 років (U-14). У старшій віковій групі виступали шість команд, а в молодшій – чотири.

Ігри проходили за коловою системою, що дало можливість кожній команді зіграти з усіма суперниками. Наші команди «Жайвір» продемонстрували відмінні результати та здобули перемогу в обох вікових категоріях, не зазнавши жодної поразки.

Другу позицію в молодшій віковій групі посіла команда «Ніка» з Лебедина, яка програла лише нашій команді.

Найкращими гравчинями серед «Жайворят» стали:

• Швець Софія (старша вікова група)
  • Олійник Уляна (молодша вікова група)

Усі команди були нагороджені кубками та медалями. Щиро вітаємо наших переможців та бажаємо їм подальших успіхів у спорті!