Шполянські спортсмени гідно виступили на чемпіонаті з легкоатлетичного триборства

19 листопада в Черкасах пройшов відкритий чемпіонат із легкоатлетичного триборства серед юнаків та дівчат, в якому взяли участь і вихованці ДЮСШ Шполянської громади.

Загалом у змаганнях взяли участь більше 120 юних спортсменів. Вони випробували свої сили у трьох легкоатлетичних дисциплінах, а саме: біг 60 та 500 метрів та стрибок у довжину з розбігу.

Найкращий результат серед шполянських легкоатлетів на змаганнях показав Богдан Кушнір, який став бронзовим призером серед юнаків.

Потужна конкуренція тривала серед дівчат. Не вистачило залікових балів Катерині Сиваченко, яка зайняла четверте місце, мінімально поступившись лідерам, але покращила свої особисті результати.

П'яте місце у Назара Джаваги та Ульяни Олійник, яка виступала в категорії наймолодших. Інші учасники нашої команди показали середні результати, посівши 7-12 місця.