Шполяни взяли участь у зустрічі військовослужбовців, які повернулись із зони бойових дій

У селищі Гончарівське, що на Чернігівщині, відбулася зустріч військовослужбовців 1-ї окремої Сіверської танкової бригади, які успішно завершили ротацію у районі проведення операції Об’єднаних сил. Цього року через карантин термін перебування в районі бойових дій був збільшений до 10 місяців.

У пункті постійної дислокації військовослужбовців зустрічали рідні та близькі, представники оперативного командування «Північ» та місцевої влади. На запрошення військових серед почесних гостей у заході взяли участь представники Шполянської міської ради ОТГ — керуюча справами Тетяна Герус та консультант з питань забезпечення воїнів ООС та їхніх родин, волонтер Сергій Кепша.

Урочистості розпочалися на Алеї Слави. Присутні вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Меморіалу слави у пам’ять про воїнів бригади, які пожертвували своїм життям заради України. За період ротації загинуло п’ятеро осіб, поранено семеро. Перед виходом із району виконання бойових завдань бригада понесла непоправну втрату — передчасно помер командир бригади полковник Юрій Межаков.

Тетяна Герус, керуюча справами Шполянської міської ради ОТГ висловила слова вдячності військовим і передала подарунок від міського голови Сергія Кравченка — ікону Пресвятої Богородиці (Зарваницької).

Натомість від керівництва бригади було передано Почесну грамоту «За турботу та надання постійної допомоги військовослужбовцям в особливий період під час виконання бойових завдань з захисту незалежності та територіальної цілісності України» очільнику Шполянської громади Сергію Кравченку.

До повернення особового складу 1-ї окремої танкової Сіверської бригади у пункті постійної дислокації відкрили два гуртожитки поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби, кожен з яких вміщує по 125 осіб. Урочисто відкрили капітально відремонтовану їдальню.