Шполянин, який намагався вкрасти у товариша швейну машинку, проведе 5 років у в’язниці

Фото тематичне

У Шполі місцевий житель намагався вкрасти у свого товариша швейну машинку, але до кінця злочин не довів, бо його застала дружина останнього. Тепер через це зловмисник мусить відсидіти 5 років у в'язниці.

Випадок стався минулого року. Шполянин спробував пробратися в гараж свого товариша вважаючи, що його ніхто не бачить. Він вже тримав у руках швейну машинку "SINGER", але до приміщення саме зайшла дружина знайомого і зажадала пояснень.

Обвинувачений на суді своєї провини не визнав і нарікав, що дружина товариша завжди була проти їхньої дружби й намовляє на нього.

"Того дня помітив відчинений гараж чоловіка потерпілої, із яким обвинувачений товаришує, зайшов до гаража та покликав дядю Вітю, проте ніхто не відповідав, обвинувачений зайшов у глибину гаража, оскільки подумав, що сусід міг бути у прибудові до гаража, покликав сусіда ще раз, ніхто не відповідав тоді обвинувачений попрямував до виходу з гаража та зустрів потерпілу, яка почала звинувачувати його спробі крадіжки. Обвинувачений шукав свого сусіда, щоб той повернув позичену лопату. Потерпіла проти дружби між обвинуваченим та її чоловіком і тому висуває звинувачення", - виправдовувався під час засідання шполянин.

Шполянський районний суд визнав чоловіка винним та призначив покарання у вигляді 5 років позбавлення волі. Раніше він вже був засуджений за інший злочин і перебував на випробувальному терміні.