Шполянин, що наніс синові співмешканки ножові удари в живіт, проведе за гратами понад п’ять років

Шполянським відділом Звенигородської окружної прокуратури підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням жителя одного із сіл району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України. Про це інформує перший заступник керівника Звенигородської окружної прокуратури Ольга Плетінь.

Так, 31 грудня 2020 року, під час зустрічі Нового року,  житель одного із сіл Шполянської територіальної громади, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, у будинку своєї співмешканки, діючи  умисно, з метою заподіяння тілесних ушкоджень, під час сварки на ґрунті особистих неприязних відносин, за допомогою ножа, наніс сину господарки домоволодіння удар в живіт, в результаті чого потерпілий отримав тілесні ушкодження у вигляді проникаючого поранення, які згідно з висновком експерта за ознакою небезпеки для життя відноситься до категорії тяжких.

Своїми умисними діями чоловік скоїв кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 121 КК України – умисне нанесення тяжкого тілесного ушкодження.

14 травня 2021 року вироком Шполянського районного суду, за вчинення вказаного злочину обвинуваченого засуджено до позбавлення волі на 5 років і 4 місяці.