Шполянин у власному авто перевозив наркотичні речовини

Прокурорами Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури в суді доведено винуватість особи за незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичних засобів

Досудовим розслідуванням встановлено, що житель м. Шпола, незаконно придбав, зірвавши дикоростучу рослину коноплі, яку висушив, подрібнив та в подальшому перевозив при собі в автомобілі. У подальшому наркотичний засіб було виявлено працівниками поліції.

Експертиза встановила, що у вилучених у порушника закону згортках містився особливо небезпечний наркотичний засіб, обіг якого заборонено – каннабіс. Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 1 ст. 309 КК України як незаконне виготовлення, придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту.

Під час судових дебатів прокурор просив суд визнати правопорушника винним за вказаною статтею та призначити йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1020 грн. Вироком Шполянського районного суду молодого шполянина засуджено за ч. 1 ст. 309 КК України до штрафу у розмірі 1020 грн.