Шполянину, який виганяв свою сестру з дому, присудили пройти курс для кривдників

У Шполі засудили чоловіка, який протягом тривалого часу вчиняв психологічне насильство над своєю сестрою. Кривдник погрожував жінці фізичною розправою та змушував покинути дім. Про це повідомляє журналіст "Шполяночки" з посиланням на реєстр судових рішень.

Родичі жили в одному будинку зі своєю матір'ю. Обвинувачуваний зловживає алкоголем і коли приходив додому, вчиняв із сестрою скандал. Після чергової сварки, коли, за словами потерпілої, зловмисник підняв руку на її сина, вона не витримала і знайшла собі інше житло.

За висновком експертів, постійні скандали довели шполянку до депресивного стану.

Обвинувачений своєї провини не визнав.

"На сварки неодноразово приїжджали працівники поліції. На нього складалися протоколи, та в подальшому викликали до суду. До суду з`являвся разів три чи чотири. Один раз сплачував штраф. Вважає, що до адміністративної відповідальності притягали незаконно, через симуляцію сестри та матері. Тричі притягували до адміністративної відповідальності. Сестра не з`являлась за місцем проживання приблизно з пів року. Те, що сестра переїхала, на краще. Він не пов'язує її переїзд зі своєю поведінкою. Вважає свою поведінку відносно своєї сестри правильною. Сестра заслужила на таке ставлення до неї з його боку. Виганяв сестру один раз". - пояснював на суді агресор.

Шполянський районний суд призначив для чоловіка покарання у вигляді 155 годин громадських робіт. Також до нього застосували обмежувальний захід, відповідно до якого він має пройти програму для кривдників строком на один місяць.