Шполяни — бронзові призери у віртуальному чемпіонаті емблем

У листопаді-грудні 2015 року авторитетна вітчизняна газета «Український футбол» провела конкурс на кращу емблему аматорських команд України. Участь у ньому взяли 118 команд з усієї України. Переможця визначали читачі газети, футбольні фанати та любителі спорту за допомогою довготривалого поетапного голосування в спільноті соціальної мережі.

Наше місто представляли дві команди Шполянської ДЮСШ: «Жайвір» та «Імпульс». Команди з п’яти етапів у запеклій боротьбі пройшли у півфінальний етап. На цьому етапі лише ці дві команди представляли Черкащину. На жаль, команда «Імпульс» за крок до фіналу припинила свій виступ. Його у повній мірі можна вважати успішним, адже команда вперше заявилась на такі змагання та лише перед самим голосуванням завдяки тренеру-викладачу Шполянської ДЮСШ Оксані Хапатько отримала свою емблему. Але команда увійшла в 20-ку кращих команд України. ФК «Жайвір» більш успішно виступив на цих змаганнях, завдяки дружній підтримці багатьох клубів, з якими зустрічався на ігрових майданчиках, та за довгий період своїх виступів завоював авторитет і добру славу.

Команда шполянських дівчат стала бронзовим призером чемпіонату України серед емблем аматорських клубів, отримала від організаторів призи та диплом за ІІІ місце. Команда дякує усім, хто підтримав нашу емблему у цих змаганнях.

Віталій ГОНЧАРЕНКО, тренер-викладач Шполянської ДЮСШ.