Шполяни стали чемпіонами Кубку «ЗвениГора»

1-3 червня у Звенигородці на базі дитячо-юнацької спортивної школи проходив II Всеукраїнський турнір з боксу «Кубок ЗвениГора», в якому взяли участь найсильніші команди з Київської, Кіровоградської та Черкаської областей. Найбільше на турнірі була представлена Черкащина. Це, зокрема, боксерські клуби з Черкас, Умані, Тального, Шполи Матусівської ДЮСШ, Жашкова, Ватутіного, Звенигородки. Всього 132 боксери різних вікових груп виходили на ринг, демонструючи свою силу, спритність, майстерність.

Відкрив турнір суддя національної категорії Сергій Медвєдєв, який представив учасників, гостей, меценатів цього надзвичайного заходу. На змаганнях було багато почесних гостей. Один з них — Сергій Дзінзірук, (в боксерському світі відомий на прізвисько «Бритва»), володар пояса чемпіона світу з професійного боксу, талановитий боксер, котрий свого часу (до 2013 року) виступав в першій середній вазі(до 69,9 кг). За свою кар’єру боксера він провів на професійному рингу 40 боїв, отримав 37 перемог, з яких 24 нокаутом. З 2005 по 2011 роки Сергій Дзінзірук був чемпіоном світу за версією WBO. Чемпіон привітав учасників змагань та побажав їм перемог на рингу.

Приємно, що шполянська команда показала хороші результати та привезла додому сім нагород. Чемпіоном турніру став Богдан Пахолко, срібло завоювали Руслан Пахолко, Ростислав Муравйов, Олександр Ветушко, Сергій Шакпарян, бронзовими призерами стали Владислав Руденко та Олександр Буханець. Команду готував тренер-викладач Матусівської ДЮСШ Віктор Назаренко. Адміністрація спортивної школи дякує за фінансову підтримку  батькам вихованців та приватним підприємцям Шполянщини.