Шполяни взяли участь у міжнародних змаганнях з тріатлону

На початку вересня нинішнього року у Львові проходив Кубок Львова з Тріатлону 2018 «Lviv Triathlon Cup 2018». Організаторами змагань є Федерація тріатлону Львівської області спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради.

Тріатлон — олімпійський вид спорту, який включає у себе три складові: плавання, їзду на велосипеді та біг. Тріатлоністи мали подолати дистанції: 1,5 км – 40км – 10км. Стартували змагання на озері «Колиба» у смт Брюховичі Львівської обл., а фінішували у центрі міста, біля Львівського оперного театру. У змаганнях взяли участь атлети зі всієї України та з-за кордону. Переможців та призерів нагороджували на площі перед Оперним театром.

Приємно, що серед такої величезної кількості учасників у цих змаганнях взяли участь і шполяни Інна та Сергій Мальчики, які достойно продемонстрували гарні результати, ще раз випробували себе у таких екстремальних умовах змагань. Інна виборола п’яте місце серед жінок- аматорів, Сергій — двадцяте серед чоловіків. Зважаючи на величезну кількість учасників це одні з кращих результатів.

Зазначимо, що подружжя нинішнього року стало переможцем у традиційному щорічному марафоні на честь пам’яті відомого земляка, олімпійського чемпіона Європи Івана Чернявського, який проводився у нашому районі, продемонструвавши найкращі результати на дистанції 21 км. І одразу після цих змагань взяли участь у змаганнях з тріатлону на Кубок Хортиці, які проходили в Запоріжжі.

Безперечно, цьому передувала величезна робота над собою самих спортсменів, щоденні тренування, заняття з досвідченими тренерами.

У соцмережах Інна та Сергій отримали безліч позитивних відгуків на свою адресу і побажання успіхів у подоланні нових спортивних вершин, до яких приєднується і «Шполяночка+».