Шполянка Катерина Педченко виборола титул головної красуні Шполянщини

Минулої суботи в районному будинку культури не було де яблуку впасти. Цього дня тут відбувався конкурс «Красуня Шполянщини-2016». Підтримати конкурсанток прийшло багато шанувальників. З-поміж майже двох десятків претенденток на звання першої красуні Шполянщини нинішнього року до фіналу конкурсу потрапило лише вісім: Яна Черніченко (Сигнаївський НВК), Галина Сахаренко (Васильківський професійний ліцей), Вікторія Михайленко (Матусівський НВК №2), Таміла Телепа (студентка 1 курсу факультету землевпорядкування ЧНУ), Катерина Педченко (Шполянська школа №2-ліцей), Анна Рабатуєва (Шполянська школа №5), Каріна Давиденко (Шполянська школа №3-гімназія) та Світлана Полова (випускниця Шполянської школи №1).

Ведучі конкурсу Леся Осадчук та Дмитро Поперечний представили членів журі, які одночасно були і спонсорами свята, — приватних підприємців Максима Доценка, Ігоря Кукурузу, Сергія Осадчука, Олександра Ковдія та Віталія Скрягу. Учасників конкурсу привітали перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Козоріз, заступник голови районної ради Лідія Татарина та заступник міського голови Олег Денисенко.

Учасниці витримали нелегкий марафон, змагаючись у вокальному та танцювальному конкурсах, представляли свої роботи у конкурсі на зразок «Візитка», «Запитання—відповідь», «Молодь — за здоровий спосіб життя» та в змаганні на створення костюма з підручних засобів з українською символікою. В перервах між конкурсами всіх присутніх в залі розважали солістки гурту «Срібні струни» Вікторія Верба та Дар’я Меркотан, тріо «ВіаЛеДі», а також Максим Цимбаленко.

За підсумками Інтернет-голосування приз «Глядацьких симпатій» дістався Катерині Педченко. Титули в інших номінаціях здобули: Галина Сахаренко — «Міс Ніжність», Вікторія Михайленко — «Міс Чарівність», Анна Рабатуєва — «Міс Оригінальність», Каріна Давиденко — «Міс Артистичність», Світлана Полова — «Міс Вишуканість», Таміла Телепа — «Міс Грація» і Яна Черніченко — «Міс Творчість».

Журі трудилося, не покладаючи рук, виставляючи учасницям оцінки за участь в конкурсах. Переможницю члени журі визначили після засідання в нарадчій кімнаті, взявши до уваги суму балів, яку вони самі ж виставили впродовж творчого марафону. За підсумками всіх конкурсів володаркою титулу «Красуня Шполянщини-2016» стала Катерина Педченко, якій як головний приз дістався сучасний смартфон та сертифікат на 200 грн. в салон краси «Яніна». Інші учасниці конкурсу також не залишилися без подарунків — були вручені грошові премії, цінні подарунки, сертифікати на відвідування салонів краси, запрошення на фотосесію тощо.

Фоторепортаж Віктора КРАВЧЕНКА.