ШПОЛЯНЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО НАЙБІЛЬШОГО ДЕРЖАВНОГО СВЯТА

МІСЦЕВІ НОВИНИ

ШПОЛЯНЩИНА
ГОТУЄТЬСЯ ДО НАЙБІЛЬШОГО
ДЕРЖАВНОГО СВЯТА
За ініціативи Шполянської райдержадміністрації та районної ради на в’їзді до Шполянщини працівники управління газового господарства розпочали вирубку порослі по трасі до міста. Також упорядковується територія майбутнього комплексу «Географічний центр України», висаджено квітник, оновлено постери, які несуть інформацію про район та його туристичні маршрути, наводиться належний санітарний стан території. Планується встановити 2 флагштоки із зображенням Державного прапора та прапора району, 6 клумб із квітами та лавочки.

Голова райдержадміністрації Володимир Потапенко та голова районної ради Олександр Кузуб звертаються до всіх небайдужих громадських організацій, політичних партій, керівників підприємств, установ та організацій, сільгосптоваровиробників, міського та сільських голів, громадськості з проханням до 23 серпня 2016 року навести на територіях населених пунктів належний санітарний стан. «Давайте разом зробимо Шполянщину чистою і привабливою. Ми сподіваємось на вашу підтримку, розуміння і порядність!», — йдеться у зверненні, оприлюдненому на офіційній веб-сторінці Шполянської райдержадміністрації.

У ШПОЛЯНСЬКОМУ
МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ЗАМІНИЛИ ВІКНА
Днями у Шполянському міському будинку культури частково замінили вікна. Про те, щоб і відвідувачам, і працівникам цього закладу взимку було тепло й затишно, подбали представники міської влади. Встановлено 7 нових енергозберігаючих євровікон: 3 в кабінеті художнього керівника та 4 в міській бібліотеці. За словами директора міського будинку культури Лідії Поліщук, приміщення цього закладу давно потребує значного ремонту. А вікна в бібліотеці взагалі раніше ніколи не мінялись.

Тепер нові вікна забезпечуватимуть теплоізоляцію під час холодів, а також дещо покращать зовнішній вигляд фасаду будівлі Шполянського міського будинку культури. Як повідомив міський голова Шполи Сергій Кравченко, на придбання та встановлення вікон із міського бюджету було виділено 23333 гривні.