Ми — не «цвіт-полин», за свободу України станем, як один!

«Тепло татусевих долонь» — такий родинний захід, присвячений дорогим людям — татусям, відбувся в дошкільному навчальному закладі №1 «Ялинка». Святково оформлена музична зала, фотостенд «Мій любий татусь», виставка портретів «Моя матуся» — так зустрічали діти старшої групи «Чомусики» своїх гостей.

Якщо мама за своєю природою є втіленням ласки, ніжності, доброти, то батько — це образ сильної, сміливої та мудрої людини. Шанування батьків — один з найсвятіших обов’язків кожної людини. Народна мудрість говорить: «Шануй батька й неньку, то буде тобі скрізь гладенько».

Наші діти знають, що тато в сім'ї — головний. Він забезпечує її матеріально, створює моральний клімат доброти і сердечності, дисципліни і вимогливості, працьовитості, миру та злагоди.

За все це діти на святі висловили палку і щиру любов дорогим серцю людям у віршах, піснях, таночках, грі на музичних інструментах. Цікаво пройшли конкурси разом з татами: «Вправний наїзник», «Малюнковий», «Гарний кухар», «Художній свист», «Знайди портрет своєї дружини».

Акцентом на святі було те, що хлопчики — це майбутні тата, справжні козачата, вірні діти України. Дошкільнята порадували гостей піснею «Будем козаками», запальним «Гопаком», танцювальною композицією «Ми укропи!». Хлоп'ята запевнили, що вони не «цвіт-полин», за свободу України стануть, як один.

Фінальним акордом стало нагородження дітьми своїх татусів «золотими» медалями. На святі панувала атмосфера щирості, любові, взаєморозуміння і завдяки вдало підібраному музичному супроводі музичного керівника Олени Саломатіної.

Роль батька в житті кожної дитини надзвичайно важлива. Тож хай поряд з мамою завжди йтиме батько. Хай кожна дитина, яка приходить у цей світ, матиме два крила, не задля того, щоб літати, а щоб могла впевнено ходити по землі.

Галина СЛЮСАР, вихователь міського ДНЗ №1.