Шполянська громада продовжує турбуватись про комфорт своїх найменших жителів

Нещодавно на подвір’ї міського дитячого садка № 4 «Сонечко» з’явився новий павільйон. Тепер дітвора бавиться на оновленому майданчику біля затишної різнобарвної споруди.

Кошти на капітальний ремонт частини території з облаштуванням павільйону виділили із міського бюджету в загальній сумі 74 тис. грн.

Цьогоріч навчальний рік із новою доріжкою також розпочали учні міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3-гімназія, яку побудували коштом міського бюджету в сумі понад 27 тис. грн. Це один із найбільших за кількістю учнів освітній заклад, що знаходиться у центральній частині міста. Капітальний ремонт покриття пішохідних зон не проводився з моменту експлуатації шкільного приміщення, а це із 1976 року.

— Діти – це найважливіше, що є і має бути. Ми повинні забезпечувати їм гідні і комфортні умови навчання, адже наше ставлення до них, в майбутньому визначає їхнє ставлення до нас! — вважає міський голова Сергій Кравченко.

Роботи щодо відновлення тротуарного покриття поступово продовжуватимуться, адже місцева влада наразі найбільше спрямовує кошти на розвиток освіти міської громади.

А наразі учні міської гімназії радіють, адже поспішають до рідної школи по рівненькій тротуарній доріжці.