Шполянська громада відзначає річницю утворення

Дорогі жителі Шполянської громади!

Щиро вітаю вас з нашим спільним, визначним святом в новітній історії нашого регіону — утворенням Шполянської міської об’єднаної територіальної громади, яка з’явилась 26 січня 2017 року  в результаті добровільного об’єднання двох населених пунктів — міста Шпола і села Кримки.

22 серпня 2017 року в рамках децентралізації влади та змін територіальної організації влади до громади приєдналося село Скотареве.

Процес об’єднання нашої громади, а згодом і приєднання, став першим кроком здійснення реформи децентралізації в Шполянському районі.

Нині ми на шляху розбудови спроможного, повноцінного та відповідального місцевого самоврядування європейського зразка. А запорукою успішних змін є ефективне використання ресурсів та реалізація спільних інтересів влади, громади та бізнесу.

Важливо від самого зародження об’єднаної територіальної громади докласти максимум зусиль у вирішенні спільних проблем жителів усіх населених пунктів, які увійшли до складу ОТГ. Саме людина стає центром та пріоритетом економічного розвитку об’єднаної громади на тривалу перспективу.

Переконаний, що вектор, спрямований на децентралізацію влади та об'єднанання територіальних громад, — процес необоротний, а наша Шполянська об’єднана територіальна громада стане однією із основ сильної держави.

З нагоди свята бажаю всім успіхів і згуртованості у прагненні зробити наш славний край щасливим та багатим. Зичу надії і оптимізму на успішний розвиток, розбудову,  створення зручних і комфортних умов проживання для всіх громадян. Нехай у вас буде міцне здоров'я, затишок, благополуччя для здійснення найамбітніших задумів і планів!

Сергій Кравченко,

міський голова об’єднаної територіальної громади