У Черкасах вперше подолали мультиспортивну гонку з плавання та бігу

Уперше в Черкасах відбулася індивідуальна гонка SwimRun Sprint 6700/1300. Формат змагань нестандартний: учасники мали подолати 9 етапів, з яких 5 дистанцій з бігу та 4 дистанції з плавання. Про це повідомляє відділення НОК України в Черкаській області.

Загалом учасники пробігли-пропливли понад 10 кілометрів. Партнером змагань виступило відділення НОК України в Черкаській області.

Вони стартували з центру Парку «Сосновий бір», бігли до пляжу «Бочка», перепливали на острів, бігли островом частково водою, знову пливли до Пушкінського пляжу, бігли Долиною Троянд до водної станції, пливли на острів, бігли ним, далі перепливали до пляжу «Бочка» і врешті бігли підйомом до парку.

В результаті напруженої і насиченої гонки перемогу виборов Микола Ярмак, він здолав дистанцію за 1 годину 20 хвилин. Другим фінішував Володимир Кондибей із часом 1 година 22 хвилини. Третє місце здобув Артем Слотін, його час 1 година і майже 25 хвилин.

SwimRun Sprint 6700/1300 – це мультиспортивна гонка, в якій учасники послідовно долають етапи плавання у відкритій воді і етапи трейлового бігу, які неодноразово чергуються між собою. Особливістю змагань є відсутність транзитних зон; учасники повинні мати при собі все необхідне спорядження від початку і до кінця дистанції.