Шполянська ОТГ розширює мережу відремонтованих дорігУ Шполянській ОТГ тривають інтенсивні роботи з ремонту доріг. Роботи ведуться у Шполі, Лебедині та Капустиному. Наразі у Лебедині доасфальтовують ІІ ділянку вулиці Декабристів, у Шполі тривають підготовч

У Шполянській ОТГ тривають інтенсивні роботи з ремонту доріг. Роботи ведуться у Шполі, Лебедині та Капустиному. Наразі у Лебедині доасфальтовують ІІ ділянку вулиці Декабристів, у Шполі тривають підготовчі роботи до асфальтування трьох окремих вулиць. У Капустиному здійснили поточний ремонт вулиць Гагаріна і Шевченка. Якщо у перших двох населених пунктах ремонт здійснюється за рахунок державної субвенції, то в Капустиному справляються власними силами ОТГ.

Зокрема, в адміністративному центрі ОТГ прогрейдеровано вулицю Благовісну на виїзді на вулицю Дніпровську. Крім того, ця проблемна ділянка дороги потребує вирівнювання із значним підсипання щебенево-піщаної суміші. Також до укладки асфальту цієї ж вулиці підготували відрізки занедбаної дороги біля Шполянського елеватора, магазину «Знахідка» (в районі заводу продтоварів).

Слід зазначити, що безпосередню участь у виділенні коштів на ремонт доріг взяли депутати обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Ткаченко, Василь Уманець та Віктор Степовий. Саме вони сприяли внесенню вулиць Шполянської міської ОТГ до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році.

Технічну документацію на об’єкти ремонтування доріг виготовили за кошти міського бюджету громади на загальну суму — 331,5 тис. грн.

У селі Капустине скромніші за бюджетом, проте не менш важливі. Обидві вулиці Шевченка і Гагаріна на аварійних ділянках ґрунтової дороги підсипали щебенево-піщаною сумішшю, придбаною за рахунок коштів комунального підприємства «Благоустрій».

До проведення поточного ремонту вулиць підрядну організацію не залучали, адже вулиці мають завужені ділянки дороги, де жодна техніка не проїде. Підсипання, розгортання і вирівнювання виконали власними силами працівники КП «Благоустрій» та місцеві жителі села Капустине. Техніку для підвезення шебенево-піщаних матеріалів надали соціальні партнери Шполянської ОТГ — СПОП «Агропрогрес» (директор В.Колісник).

- Дякую всім небайдужим людям, які з відповідальністю поставились до вирішення інфраструктурного питання у своєму селі. Зокрема, керівництву Капустинського старостату, соціальним партнерам СПОП «Агропрогрес», комунальникам. І особливе спасибі простим жителям села, які власними силами із власним знаряддям праці допомогли відремонтувати дорогу! — зауважив міський голова Сергій Кравченко.