Шполянські боксери представлять Черкащину на Всеукраїнських змаганнях

Шестеро вихованців секції боксу Шполянської ДЮСШ взяли участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області з боксу серед юнаків 2006-2007 років народження. За підсумками змагань двоє шполян кваліфікувалися до складу Збірної Черкащини з боксу на Чемпіонат України.

Про спортивні досягнення своїх вихованців кореспонденту «Шполяночки +» розповів тренер боксерів Віктор Назаренко.

  • Це були змагання в рамках відкритого чемпіонату Черкаської області з боксу серед спортсменів 2006-го та 2007-го років народження, в яких взяли участь близько ста боксерів з усієї області. Крім того, ці змагання стали для наших боксерів відбірковими на Чемпіонат України з боксу, - повідомив Віктор Анатолійович. – Двоє наших хлопців, Арсен Лукін та Артем Крижній у вагових категоріях 46 та 66 кілограм відповідно, посіли перші місця та матимуть можливість помірятися своєю майстерністю з іншими боксерами на Всеукраїнських змаганнях.

Крім того, ще троє вихованців Шполянської ДЮСШ вибороли призові місця: Руслан Похолко, вагова категорія 62 кг, друге місце; Святослав Шевченко, вагова категорія 48 кг, третє місце; Ростислав Муравйов, вагова категорія 48 кг, третє місце.

Всі переможці та фіналісти представлятимуть збірну Черкаської області на Чемпіонаті України з боксу, який відбудеться з 21 по 27 жовтня.