Шполянські боксерипривезли із Скадовськатри бронзових нагороди

12—16 липня у Скадовську на начально-спортивній базі ВФСТ «Колос» АПК України за участю юних боксерів з різних областей України пройшли всеукраїнські фінальні змагання з боксу 2014 року під девізом «Хто ти, майбутній олімпієць?». Для участі в змаганнях були допущені юнаки 2000—2001 років народження, учні позашкільних навчальних закладів ВФСТ «Колос». Змагання організувала, профінан-сувала і провела Центральна рада ВФСТ «Колос» за підтримки ЦШВСМ «Колос» та навчально-спортивної бази «Скадовськ».

Важливо, що у змаганнях брала участь команда Донецької області, на території якої відбуваються військові дії антитерористичної операції. Юні донеччани хоч на тиждень відволіклися від пережитих жахів, що чинять сепаратисти та путінські найманці на малій батьківщині.

Також у спартакіаді взяли участь і чотири вихованці Матусівської дитячо-юнацької спортивної школи, які представляли команду Черкаської області. Втакому нечисельному складі хлопці вибороли три третіх місця, набрали 47 очок і зайняли восьме командне місце.

Бронзовими призерами фі-нальної першості України з боксу стали Владислав Дробіт — 2001 р.н., Максим Крижній — 2001 р.н., Дмитро Смішко — 2001 р.н., які були нагородженні пам’ятними призами (кубками) і дипломами відповідних ступенів ВФСТ «Колос» АПК України. Дирекція Матусівської ДЮСШ висловлює подяку тренеру-викладачу Віктору Назаренку, який готував команду, батькам за підтримку та допомогу в організації поїздки на змагання, всім учасникам змагань за старанність, натхнення, волю до перемоги та бажає подальших спортивних успіхів! Окрему вдячність хочеться висловити на адресу приватних підприємців Ігоря Кукурузи, Владислава Плахотнюка, голові правління філії «Райффайзен банк Аваль» Вадиму Логвінову та підприємству «Шполянське лісництво» за надану фінансову допомогу для забезпечення поїздки юних шполянських боксерів на змагання.

Надія СТЕЦЕНКО,

директор Матусівської ДЮСШ.