Юні гітаристи привезли дипломи ІІ ступеня, а юні піаністи – Дипломи І ступеня

Впродовж травня учні Шполянської дитячої школи мистецтв знову порадували земляків гарними новинами. Вони привезли до рідного краю заслужені напруженою працею трофеї із мистецьких конкурсів.

- 10 травня у музичній школі №5 м. Черкаси за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради відбувся відкритий фестиваль-конкурс гітарного мистецтва «Fiesta».

В ньому взяли участь і два ансамблі гітаристів Шполянської дитячої школи мистецтв — квартет гітаристів викладача Ольги Георгієвої та ансамбль гітаристів молодших класів викладача Дарії Георгієвої.

І наші юні гітаристи не підвели, продемонструвавши гарні результати.

Зокрема, квартет гітаристів у складі Владислава Свердела, Анни Узюмової, Дарини Таранець, Дмитра Стукала отримав диплом ІІ ступеня, ансамбль у складі Владислава Музики, Ярослава Стригуна, Романа Груня, Олега Набережного, Павла Невечері, Богдана Кошового, Назара Лимаря, Віталія Бойка — також диплом ІІ ступеня.

Батьки та учні висловлюють вдячність за надану підтримку в поїздці відділу освіти Шполянської районної державної адміністрації.

З конкурсів піаністів — дипломи І ступеня

16 травня традиційно в Черкасах проходив обласний конкурс імені Петра Чайковського, на якому ансамбль піаністів у складі Інги Матвієнко та Олександри Матіки (викладач — Ольга Гегельська) завоював диплом І ступеня.

Наступного дня знову Шполянщину прославили юні шполяни — на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Літні тони-2016» у Києві успішно виступили учні Шполянської дитячої школи мистецтв Платон Ткаченко, який зайняв перше місце, та Богдан Лященко — друге місце.

Обидва хлопці навчаються у класі викладача фортепіано Галини Міцкевич.

Лариса БАЧИНСЬКА.