ШПОЛЯНСЬКІ ДИТСАДКИ ПЕРЕПОВНЕНІ

Минулого понеділка міський голова Сергій Кравченко провів нараду із керівниками дошкільних навчальних закладів Шполи. На засіданні обговорювали нагальні потреби та проблеми дитсадків. Зокрема, однією із таких, на думку завідуючих, є значне перевантаження ДНЗ.

Які поінформувалала завідуюча ДНЗ №1 «Ялинка» Юлія Кравченко, її навчальний заклад може прийняти 99 дітей. Нині тут виховуються 147 дошкільнят.

Аналогічна ситуація і в дитячих садочках №3 «Зірочка» (завідуюча Наталія Прес-ліцька) та №4 «Сонечко» (завідуюча Ніна Остроух), де дошкільні навчальні заклади на третину переповнені.
За словами завідуючої дошкільного навчального закладу №5 «Калинка» Людмили Колісник, ДНЗ №5 відвідують 207 дітей. Але розрахований дитсадок на меншу кількість вихованців (144 дошкільнят).

Як повідомили керівники дошкільних навчальних закладів, вони неодноразово чули прохання від батьків вихованців про створення при ДНЗ перших класів і розширення дитячих садків.

Наприкінці зустрічі міський голова Сергій Кравченко та завідуючі ДНЗ також обговорили проблему щодо транспортування дітей із мікрорайону колишнього цукрового заводу та інших віддалених куточків міста до дитячих садків. Зокрема, керівники дошкільних навчальних закладів повідомили, з яких вулиць Шполи діти потребують підвезення.

Фото Віктора КРАВЧЕНКА.