Вулицю Суворова доасфальтували

Сьогодні одна із найзанедбаніших раніше міських вулиць Суворова — нарешті повністю заасфальтована. Минулого року було заасфальтовано її І ділянку.

На асфальтне покриття І частини вулиці Суворова було витрачено близько 1 млн. грн. Міський голова Сергій Кравченко тоді пообіцяв, що вся вулиця матиме асфальтне покриття. Минулими вихідними дорожники закінчили капітальний ремонт ІІ ділянки дорожнього полотна.

— Першу ділянку вулиці Суворова було заасфальтовано минулого року за бюджетні кошти міської громади. Та голова вуличного комітету Микола Ховряк від імені жителів цієї вулиці постійно звертався з проханням завершити роботи якнайшвидше. І от обіцяне виконано,— зазначає депутат міської ради Шполянської ОТГ від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олег Кошовий. — Вулиця Суворова з-поміж інших вулиць мого депутатського округу має найбільшу протяжність. ІІ ділянка вулиці Суворова відремонтована за рахунок державної субвенції місцевим бюджетам.

Визначена вартість робіт із асфальтування вулиці Суворова у місті Шпола становить 850 тис. грн. Співфінансування із бюджету громади — 331,5 тис. грн. Депутати обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Ткаченко Віктор Степовий та Василь Уманець у свою чергу посприяли першочерговому внесенню вулиць Шполянської ОТГ до переліку об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2019 році.

За рахунок цієї ж субвенції ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Черкаській області» планує до кінця року провести у Шполянській ОТГ поточний, середній ремонт вулиці Благовісної у м. Шпола (аварійна ділянка біля елеватора), ІІ ділянку вулиці Декабристів у с. Лебедин. А також провести поточний, дрібний ремонт вулиці Кушнова у с. Скотареве та вулиці Садової у с. Кримки.