Шполянські футболістки знову продемонстрували відмінну гру

ВІТАЄМО!

20—22 жовтня в м. Шпола, у спортивній залі комплексу «Спорт+», проходили змагання дівчат з футзалу, організовані тренерським складом Шполянської дитячо-юнацької спортивної школи.

Урочисто відкрили захід голова Шполянської районної ради Олександр Кузуб, депутат міської ради і спонсор ігор Максим Доценко, директор Шполянської ДЮСШ Сергій Браславський.

Як розповів «Шполяночці+» тренер-викладач ДЮСШ Віталій Гончаренко, всеукраїнський турнір з футзалу серед команд дівчат 2000—2003 років народження тривав паралельно з відбірковим чемпіонатом України з футзалу серед команд дівчат молодшої вікової категорії — 2004—2005 років народження.

— Такі змагання вже не вперше довіряють проводити у нашому місті, — каже Віталій Миколайович. — Організація завдяки небайдужим до спорту людям проходить на високому рівні. Команди отримують задоволення від змагань та охоче приймають запрошення виступати у спортивних перегонах. Ми вдячні за фінансову підтримку в організації змагань голові Шполянської районної ради Олександру Кузубу, депутатам міської ради Сергію Мальчику та Максиму Доценку.

Нинішнього року у відбіркових іграх взяли участь команди: «Жайвір» (м. Шпола), «Власівчанка» (м. Світловодськ), «ДЮСШ» (м. Тальне), «ДЮСШ №1» (м. Львів) і «Ніка-МДЮСШ» (с. Лебедин).

— Команди показали гарну гру, емоційність та настрій на результат, що не заважало дружнім відносинам, які панували протягом змагань, — ділиться враженнями Віталій Миколайович. — За результатами змагань команди м. Львів (1 місце) та м. Шпола (2 місце) продовжать участь у фінальних змаганнях. Команди, що не потрапили до фінальної частини чемпіонату України, поборються за медалі І ліги дитячих змагань.

У турнірі для старших дівчаток грали команди «Жайвір» (м. Шпола), «Quееns» (м. Світловодськ), «Жашків» (м. Жашків), «Спортліцей» (м. Звенигородка). Серед старших команд 2000—2003 років народження команда «Жайвір» лише на останній хвилині змогла вибороти перемогу у фіналі з командою «Quiins» з міста Світловодськ з рахунком 2:1 і залишила кубок переможців у Шполі. Бронзовим призером стала команда з Жашкова, яка вперше брала участь у наших змаганнях, але проявила себе як сильна і збалансована команда, якій не вистачило лише досвіду у таких іграх.

По закінченні змагань кращі гравці в командах, в номінаціях: воротар, захисник, нападник — отримали солодкі призи від магазину «Цукерня». Команди-переможці — кубки, медалі та грамоти змагань.

Наталія ДАВИДЕНКО.