На Черкащині побував Президент України Петро Порошенко

20 листопада в Черкасах з робочим візитом побував Президент Петро Порошенко, який представив нового голову Черкаської  обласної державної адміністрації Олександра Вельбівця активу області.

Під час представлення нового голови  особливо відзначив значення децентралізації для активного розвитку територій, громад та висловив впевненість, нове керівництво області впорається із тими викликами, які стоять перед Україною та областю.

Під час візиту до Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота Президент Петро Порошенко вручив державні нагороди воїнам-прикордонникам.

За особисту мужність, самовідданість та високий професіоналізм, виявлені під час виконання службового обов’язку, сумлінне і бездоганне служіння українському народу нагороджено медаллю «За військову службу Україні» полковника Петра Кулика, медаллю «За бездоганну службу» ІІІ ступеня підполковників Романа Євича та Олексія Лупана, нагороджено медаллю «Захиснику Вітчизни» старших прапорщиків Юрія Коцюбу та Владислава Леонова, а також лейтенанта Олександра Пономаренка.

 Глава держави доручив представити до державної нагороди прикордонника Вадима Березенського, який героїчно загинув на ділянці українсько-румунського кордону «Ділове».

Під час робочої поїздки Петро Порошенко відвідав Свято-Михайлівський кафедральний собор в Черкасах, де зустрівся з митрополитом Черкаським і Канівським владикою Софронієм.