Шполянські полісмени упіймали шахраїв

КРИМІНАЛ

Прес-службою Шполянського відділення поліції неодноразово оприлюднювалися застереження для громадськості, аби не потрапляти на гачок підступних шахраїв. Зокрема, наполегливо зверталися, не пускати до обійстя і не слухати різних підозрілих осіб, які можуть застосовувати гіпноз та викрадати гроші й інші цінності. Такі випадки, на жаль, траплялися в населених пунктах Шполянського району.

Сподіваючись на те, що заклопотані жителі села не мають часу читати пресу чи дослухатися до новин телерадіомовлення та не досить пильні, група шахраїв продовжувала гастролювати селами району в надії нажитися. Так, нещодавно у Надточаївці троє незнайомців завітали до самотньої літньої жінки і розпочали її попереджати про «страшний пристріт». Налякана таким «пророцтвом», яке обіцяє злягти у хворобі на довгі роки, жінка погодилася виконати «обряд зняття порчі». Коли вона понесла, за вказівкою «гадалки», закопувати на город якість «чари», непрохані гості миттю проникли до оселі, знайшли схованку у ліжку і, заволодівши всіма грошовими заощадженнями пенсіонерки, поспішили залишити подвір’я на своєму авто.

Та ошукана жінка прийшла до тями відразу й зателефонувала у сільську раду. Звідти виклик надійшов до Шполянського відділення поліції. Минув тиждень, і жителька Надточаївки вже було перестала сподіватися на допомогу правоохоронців. Але вони повідомили минулого тижня про те, щоб готувалася до очної ставки. Довелося їхати до Шполи. Та поїздка видалася недаремною. Всіх упійманих злодіїв вона впізнала.

Як розповів «Шполяночці+» начальник Шполянського відділення поліції Вадим КУТОВИЙ, двох підозрюваних, яких поліції вдалося затримати у місті Сміла, упізнала не лише надточаївська жителька, а й ще двоє ошуканих осіб із Сигнаївки. Затримані залишатимуться під вартою до рішення суду.

Наталія ДАВИДЕНКО.