Шполянські продтовари продовжують допомагати молодіжним та спортивним проектам

ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» вже багато років поспіль надає спонсорську допомогу для молодіжних, спортивних, культурних заходів не тільки в межах району, а й України в цілому. Веде таку політику підприємство систематично — тільки цього літа вже підтримали 4 соціальних проекти.

За спонсорської допомоги заводу продтоварів у громадській організації AEGEE-Lviv з 2 по 13 серпня відбувається «Літній університет», темою якого є екстремальні види спорту та заохочення молоді до здорового способу життя. Також нещодавно у Шполянському районі відбувся 13-й легкоатлетичний пробіг пам’яті Івана Єремійовича Чернявського, українського легкоатлета, бігуна на середні та довгі дистанції, який здобув безліч почесних нагород та відзнак. Усі учасники-марафонці отримали набори смаколиків ТМ «Жайвір».

Не оминає підприємство увагою і молодь Шполянської громади. У червні підтримали молодіжну раду при Шполянській міській раді, надавши продукцію ТМ «Жайвір» для організації кави-паузи на навчанні з написання та реалізації молодіжних проектів. А минулого тижня надали батончики Like для дітей-учасників свята «Неймовірні мрії» в селі Скотареве.

На думку керівництва заводу, створення можливостей для реалізації потенціалу молодих людей є важливим внеском в наше спільне майбутнє — якщо молодь не буде зацікавлена залишитися на своїй землі, то шукатимуть будь-якої можливості виїхати за кордон, а це не сприятиме ні розвитку району, ні країни в цілому. Саме тому ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» завжди позитивно відгукується на пропозиції від місцевої влади, громадських організацій та волонтерів та підтримує проекти, направлені на розвиток спорту, культури, молоді.

«Коли проект збігається з нашими поглядами, переконаннями і цінностями, ми завжди раді його підтримати», — наголошує директор підприємства Олег Кошовий.

СВІТЛАНА КУДЕЛЬСЬКА