Шполянський хор ветеранів побував на «Зустрічі друзів»

17 квітня учасники хорового колективу ветеранів Шполянського районного будинку культури на чолі із керівником Василем Стасем, акомпаніатором Сергієм Мельником та головою районної громадської організації ветеранів війни і праці Володимиром Пустовітом взяли участь у концерті-зустрічі, присвяченому 71-ій річниці Перемоги над нацизмом, який відбувся у палаці культури міста Ватутіне.

В концерті взяли участь чотирнадцять хорових колективів закладів культури Черкаського краю.

«Хор — це наше життя», — говорять ветерани, і глядачів приємно вражає життєвий оптимізм та артистизм аматорів такого поважного віку.

Наш хоровий колектив отримав грамоту обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи за діяльність та вагомий внесок у розвиток вокально-хорового мистецтва та за участь в обласному концерті «Зустріч друзів». Нагороду урочисто вручила шполянам директор ОЦНТ та КОР Таміла Іванова.
— Не в кожному районі Черкащини є сьогодні хор ветеранів, майже у половини з них немає, — каже голова ради ветеранів Шполянщини Володимир Пустовіт. — Наш хоровий колектив є гордістю району.

Народний аматорський хоровий колектив ветеранів війни та праці Шполянського районного будинку культури відомий на Черкащині з дня його утворення — січня 1985 року. У 1992 році колективу присвоєно почесне звання «народний аматорський», яке щорічно підтверджується на обласному концерті-зустрічі народних аматорських хорових колективів ветеранів війни і праці «Зустріч друзів». Колектив завжди у творчому пошуку, активно працює над покращенням своєї виконавської майстерності та збагачення репертуару.

Анатолій МІЦКЕВИЧ, художній керівник районного будинку культури.